Українська телеведуча Оксана Марченко, яка потрапила в гучний скандал через участь в шоу "Танці з зірками", розповіла про страх перед проектом.

Деталі дружина політика Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, описала на своїй сторінці в Instagram.

Жінка вперше зустрілася зі своїм майбутнім партнером, віце-чемпіоном світу з латиноамериканської програми Дмитром Чапліним в кафе. Марченко заявила йому, що не знає, чи погоджуватися їй на участь.

"Без зайвих слів я привіталася і з серйозним виглядом заявила:" Діма, я поки не знаю, погоджуватися мені на цю авантюру чи ні. Все залежить від тебе ". А ще додала, що я боягузка, але використала дуже нелітературне слово", – написала ведуча.Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Незважаючи на суперечливі почуття, Марченко разом з партнером вирушила в зал. "Хоча ми говоримо на одній мові, він кожен день вчить мене говорити ще на одній. А мені поки говорити на ній і далі складно. Але головне, після першої репетиції він сказав, що вірить в мене і тому я буду вчитися ще і ще ", – прокоментувала вона.

Фолловери в підтримують знаменитість в її танцювальних починаннях.

\‡агрузка...