Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтвердив, що братиме участь у виборах до Верховної Ради України восени 2019 року.

Про це він заявив увечері в неділю, 14 квітня.

"Я до виборів готовий. Я розумію, що вибори будуть у 2019 році. На місяць раніше чи на місяць пізніше – це не має такого великого значення", – сказав Гройсман у відповідь питання, чи вірить він у можливість оголошення дострокових парламентських виборів у разі перемоги Володимира Зеленського на виборах Президента України.

Гройсман висловив думку, що період між президентськими і парламентськими виборами слід використовувати для "зміни системи".

"Якщо цього не відбудеться, то ми наступимо на ті ж граблі, на які наступали вже не один раз. Треба міняти систему, щоб ця система приводила нових людей, і ці нові люди міняли ситуацію і життя в країні", – підкреслив Прем'єр-міністр України.

Відповідаючи на запитання, чи означають його слова про готовність до виборів, що він піде на них зі своєю політичною силою, Гройсман заявив:

"Я ніколи не приховував того, що я буду брати участь у парламентській кампанії, оскільки вважаю, що ще дуже багато треба зробити, і для цього необхідно розума більшість, розумна коаліція в українському парламенті. Тоді Україна буде стабільною, Україна буде розвиватися", – додав Гройсман.