Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал супертурніру "Мастерс" в Індіан-Уеллсі (США), обігравши в трьох партіях австралійку Ешлі Барті.

Матч тривав 3 години 14 хвилин. У драматичному першому сеті українка змогла обійти суперницю лише на тай-брейку. У другій партії точилася рівна боротьба, але наприкінці успіх усміхнувся Барті. У третьому сеті українка скористалася медичною перервою, яка допомогла їй перемогти з рахунком 6: 4.

"Це був дуже, дуже важкий матч. Вранці, коли я прокинулася, то не очікувала, що буду грати три години. Я боролася до найостанніого розіграшу. Хочу подякувати за підтримку глядачам і моїй команді, вони дали мені екстра-мотивацію, тому що в третій партії я вже трохи втомилася. Ми тренуємося, щоб могти відіграти саме такі матчі. Я дуже задоволена, що не здавалася і боролася до кінця. З усіх минулих матчів з Барті цей був найважчим, за останній рік вона значно підтягнула свою гру, у неї відмінний теніс. Впевнена, в майбутньому ми ще багато разів будемо зустрічатися ", – сказала Світоліна після матчу з Ешлі Барті.