Володимир Зеленський звернувся до українців з приводу своєї інавгурації.

Новообраний президент України запропонував людям особисто стати свідками його присяги. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Дорогі українці! Я дуже хотів би скласти президентську присягу перед вами, дивлячись народу в очі. Але, на жаль, за регламентом це станеться в залі Верховної Ради, перед депутатами», – написав Зеленський.

Втім, він знайшов вихід з цієї ситуації. Політик запропонував людям зібратися 20 травня в Маріїнському парку, звідки він планує відправитися до Верховної Ради.

«Я запрошую всіх бажаючих вранці 20 травня в Маріїнський парк, звідки я відправлюся до Верховної Ради. Там же на великих екранах ви зможете побачити мою клятву вам. Відчуватиму, що ви поруч. Зробимо це разом!», – закликав Зеленський українців.

Варто зазначити, що Міністерство закордонних справ України отримало підтвердження про участь в церемонії інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини.

"Міністерством закордонних справ проведено значний обсяг роботи з метою забезпечення високого рівня представленості іноземних делегацій. Станом на зараз, МЗС отримано підтвердження про участь президентів країн Балтії, Грузії та Угорщини", – повідомила Зеленко.

Вона нагадала також, що в заходах очікується участь віце-президента Єврокомісії Марека Шевчовича, а делегацію НАТО очолить помічник генерального секретаря Алехандра Альваргонсалес.

"На церемонію відвідають численні представники урядів і парламентів держав Європейського Союзу, Групи семи і посли іноземних країн", — додала вона.

Окрім того, вона зазначила, що: «Російська Федерація не була запрошена на ці заходи. Ми запрошували наших партнерів і ті держави, які, звичайно, активно співпрацюють з Україною, є нашими партнерами і друзями », – сказала Зеленко.

Також, на інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського США представить президентська делегація з чисельністю до 15 осіб на чолі з високопоставленим членом кабінету Дональда Трампа.

Нагадаємо, Дмитро Разумков заявив, що команда політика докладе максимум зусиль для того, щоб під час інавгурації 20 травня не перекривати дороги в Києві.

«Я думаю, що буде докладено максимум зусиль, щоб не перекривати місто Київ, не перекривати Маріїнський парк — так, як це часто відбувається: оточення, кілька ешелонів і кордон», — заявив Разумков.