Вдова вбитого ватажка «ДНР» Олександра Захарченка Наталія побувала на передовій окупантів в окупованому Донецьку.

Так, під час її перебування на позиції членів НВФ Наталя Захарченко закликала найманців звертатися до неї за допомогою в будь-який час. При цьому вона пообіцяла, що «справа Захарченка буде продовжена». Також, вона зазначила, що хоче помститися його «вбивцям» і пообіцяла зробити для цього все можливе.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ попередили про підозрілу деталь ліквідації ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиціВони відзначають, що, незважаючи на те, що ліквідація бойовика сталася в громадському місці і стала резонансною подією, вони так і не побачили тіла самого Захарченка та охоронця, який загинув разом з ним в результаті вибуху в донецькому кафе «Сепар» 31 серпня.

У своєму звіті члени місії розповіли, що місце вибуху знаходиться менш, ніж в 200 метрах від їх донецького офісу. Проте до того моменту як вони прибули на місце події, район навколо кафе був повністю огороджений.

З представниками ОБСЄ спілкувався один з командирів бойовиків. Він повідомив їм, що в результаті вибуху загинув Захарченко і ще один терорист був важко поранений. Крім того, за словами бойовика, поранення отримали ще дев’ять чоловік.‡агрузка...