Олександр Лукашенко заявив про підтримку України з боку Білорусі.

4 жовтня в Житомирі проходить зустріч президента України Володимира Зеленського з його білоруським колегою Олександром Лукашенком. Під час спілкування глава Білорусі, який раніше відзначився жартом про в’їзд в Київ на танках, пообіцяв українському гаранту, що у Києва ніколи не буде проблем з його країною.

“Я хочу вас запевнити, що ніколи, ви взагалі не мали проблем з Білоруссю, і їх не буде. Ми були добрими, хорошими вашими прихильниками, партнерами і якщо Україна захоче мати з нами братні відносини, за нами справа не варта”, – сказав Лукашенко.Нагадаємо, 3 жовтня, напередодні рандеву двох президентів – Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка – Новозаводський суд Чернігова звільнив з-під варти під особисте зобов’язання громадянина Білорусі Юрія Політику, якого в Україні звинувачують у шпигунстві.

Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав умови для помилування українця Павла Шаройко, якого засудили в Білорусі за шпигунство. Зокрема, повідомлялося, що Україна повинна піти на зустріч білорускою стороні. Лукашенко стверджував, що Шаройко помилують, якщо Україна відпустить білоруського громадянина Юрія Політику.