Тренер шоу “Зважені та щасливі” на СТБ Марина Боржемська зізналася, що в 2018 році вирішила піти від чоловіка В’ячеслава Узєлкова після “великої сварки”. В інтерв’ю YouTube-каналу “DOROTYE” Марина заявила, що тоді не стала миритися з агресією спортсмена і разом з дитиною переїхала на “базу схуднення”, де працювала наставником.

– Є такі речі, які не можна виносити на публіку, але це було те, що зараз до цих пір пам’ятає дитина. Це було при Олівії. Те, що заподіяло біль в першу чергу дітям. Ти доросла, ти розумієш, що ти з цим справишся, але це лякає твоїх дітей, – повідомила фітнес-тренер. – Я знаю, що Слава поміняв код в квартирі (вона була на сигналізації) і навіть дітям його не сказав, тому що бачив, що я забрала документи [на неї]. Квартира оформлена на мене, але я вже давно хочу її переоформити на Славу. Я не можу цього зробити, тому що він хоче зустрітися зі мною наодинці, а я не можу … Я його боюся. Я сказала, що ми зустрінемося або у нотаріуса, або в присутності адвоката.

На запитання ведучої, чи було це домашнє насильство, Марина відповідати не стала. Боржемська лише додала, що виносити конфлікт екс-подружжя на публіку ніколи не буде.

– Я завжди знаю, що потім буде [за ці слова] .Я не хочу, щоб Слава відчував насильство, тому що люди йому багато чого не пробачать. Я прекрасно розумію, що він батько моїх дітей. І я завжди буду його поважати тільки за те, що я з ним прожила довгі хороші роки. Так, були неприємні моменти в родині, та були якісь моменти агресії … Але це як в будь-якій сім’ї, – уточнила вона.

Марина також розповіла, що деякий час навіть жила разом зі Славою в різних кімнатах, однак налагодити відносини не вдалося.

– Я не можу жити з людиною в такій атмосфері, де весь час напружена обстановка, де діти постійно себе почувають в напрузі, де Роберт просто задихається, тому що не може бути вільним … Він хоче бачити щасливі очі своєї мами, приходити додому розслабленим … Олівія те ж саме, – поділилася Боржемська.

Зараз, за ​​її словами, спортсмен зрідка бачиться з дітьми та матеріально не допомагає. Марина не проти їх спілкування, але вважає, що ініціатива повинна виходити в першу чергу від батька.

– Він сказав, що може допомагати тільки в тому випадку, якщо діти будуть до нього приходити. Я завжди кажу про те, що мені можна гроші не давати. Завжди можна заплатити за якісь заняття дитини, купити одяг або продукти, які він любить їсти. Слава на словах дуже хоче брати в цьому участь, але він поки що цього не робить. З чим це пов’язано я не знаю, – зізналася Боржемська. – Багато мене засуджують за те, що я не забираю квартиру, що я не подаю на аліменти. Зачекайте, я ж не повинна змушувати людину насильно це робити. У нього повинна бути відповідальність.