Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає Корупція.Інфо.


Зазначається, що під час розмови сторони скоординували підходи до створення Антикорупційного суду в Україні з урахуванням відповідної ініціативи президента, а також забезпечення ефективної діяльності антикорупційних інституцій.

Крім цього, співрозможвники закликали політичні сили у ВР продемонструвати виняткову відповідальність і об’єднатися в підтримці законопроекту про Антикорупційний суд для його якнайшвидшого розгляду ще цього року.


Популярне: Під Харковом сталася жахлива ДТП, в якій загинула жінка


– Я мала конструктивну й відкриту дискусію з президентом Порошенком про зусилля України в боротьбі з корупцією, якої очікує українське суспільство, і що має вирішальне значення для підвищення прозорості й підзвітності, а також створення умов для стійкого зростання, – йдеться в офіційній заяві Лагард.


Вона наголосила, що домовилася з Порошенко про збереження незалежності Національного антикорупційного бюро та Спеціальної антикорупційної прокуратури.

У заяві також йдеться, що глава МФВ підтримала порядок денний Порошенка щодо подання найближчими днями до Ради законопроекту про Антикорупційний суд, відповідно до рекомендацій Венеційської комісії й домовленостей за програмою МВФ.