Своє ставлення до творчості на намірів Володимира Зеленського балотуватися у президенти України нещодавно оцінив відомий художник і літератор Лесь Подерев'янський.

На його думку, "Квартал 95" – це "це не український гумор, це гумор для бидла. Блювати хочеться від цього, але я не проти щоб бидло сміялося, нехай сміється, кожному своє. Я думаю, що відсоток бидла в кожній країні однаковий, в кожній країні є свій Зеленський".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомКоли його запитали, як ставиться до амбіцій Вакарчука та Зеленського, автор тільки відмахнувся і натякнув, що нібито сам міг піти у політику:

 "Я б пішов, якщо не одне "але". Просто політика, навіть у веселій країні Україні – це "сумне г@вно". Я помітив одну річ. В політику в Україні зазвичай йдуть люди, що не відбулися у своїй основній професії. Може бути, це не стосується бізнесу. Бізнес – це не професія, а стан душі, хоча я можу помилятися. А професіонал, який відчуває кайф від своєї професії, її ні на що не проміняє. Я не можу собі уявити великих політиків, які поміняли свою спеціальність. Наприклад, Цезаря, Наполеона. Вони були військовими і вони кайфували від війни. А так, щоб працював весь час хорошим слюсарем-сантехніком, кайфував від своєї роботи, а тут раптом – пішов в політику … Щось не складається", – зазначив він.