Рада національної безпеки України, на думку експертів, частково перебрала на себе президентські функції. Тому з’явились думки про керівні політичні амбіції секретаря РНБО Олексія Данілова. Попри це, обіймати відповідну посаду – дуже важка і відповідальна робота.

У програмі “Перші особи” Данілов наголосив, що немає планів щодо президенства.

За його словами, якщо хтось вважає ніби бути президентом – це “мед з ранку до вечора”, то ці люди дуже помиляються.

“Я набагато досвідченіша людина, щоб сказати, що в мене таких планів немає”, – наголосив Данілов.

Він відзначив, що Президент України Володимир Зеленський доручив йому дуже багато роботи. Тому секретарю РНБО є, чим займатись на чинній посаді.

“В мене вистачає роботи на тій посаді зараз, яку мені доручив Володимир Олександрович. І цієї роботи дуже-дуже-дуже багато. Це відповідь на ваше запитання”, – зазначив Данілов.

Раніше, Олексій Данілов розповів про своє ставлення до президента Володимира Зеленського.

Ми спілкувалися з Володимиром Олександровичем. Я для себе зробив такий висновок, що він дуже любить людей, він нікого не хоче образити, — заявив Данілов в інтерв’ю виданню Liga.net.

Також секретар РНБО порадив не хвилюватися за безпеку і оборону, оскільки зараз у його відомстві «працює досить потужна команда».

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.