На днях видатний телеведучий і актор Юрій Горбунов прикрасив обкладинку тижневика "Арт-мозаїка". 
Актор з серіалу "Великі вуйки" недавно в інтерв'ю розповів читачам про знімання нової комедії, свого сина Івана і поділився секретом стосунків з дружиною Катериною Осадчою. 

За час проекту "Голос. Діти", де Юрій був ведучим, він зміг побачити всі пережиті емоції дітей. Він разом з Катериною Осадчою за кулісами підтримувли юних вокалістів. 

Тому одним із питань на інтерв'ю, було ставлення телеведучого до таких конкурсів? І чи хотів би сам Юрій віддати свого сина Івана на одне із таких вокальних шоу.

"Я б йому точно дозволив спробувати себе. Адже якщо ти хочеш, ти повинен це робити. Але при цьому дитина повинна відповідально ставитися до своїх бажань. Це як діти просять завести собачку. Батьки погоджуються, але дитина повинна дати слово, що буде її вигулювати. Тому що потім цим займаються батьки, і це не зовсім правильно. Якщо ти захотів собаку, ти взяв на себе відповідальність, то будь добрий – роби це. А якщо батьки будуть забороняти і говорити, це тобі не треба, то як же діти чогось навчаться? Ніяк", – поділився в інтерв'ю Юрій.

Варто нагадати, що цього року знаменитий телеведучий отримав премію "Тато року". На нагороджені, Юрій згадав щасливі моменти зі свого дитинства. 

"Я дуже любив, коли тато брав мене з собою на роботу, садив за кермо на коліна, коли у відпустці ми їздили на море з наметом. Вранці прокидаюся, а на "керасинці" готується їжа. Я намагаюся зараз поводитися так само зі своїм сином. Я приїжджаю, він біжить, сідає на коліна, ми з ним катаємося. У такі моменти приходить усвідомлення, що важлива кожна хвилина, проведена з ним". 
 


Також, Горбунов відмітив, що цього літа у нього дуже щільний графік, і йому дуже рідко вдається проводити час зі сімєю.