Жінка божиться, що не знала про скоєне молодшим сином.

В рідному селі вбитої 11-річної Даринки Лук’яненко люди приголомшені і збурені водночас, адже мусять змиритися з думкою, що душогуб – їхній односелець, увесь цей час ходив поміж людей і навіть брав участь у пошуках дитини, йдеться в ТСН.16.45.

Копи сьогодні познімали орієнтування на 11-річну Даринку Лукяненко, але біля райвідділку чергує посилений наряд поліції. Охороняють  і будинок родини підозрюваного 22-річного Миколи Тарасова. Його матір постійно плаче, захищати свого меншого сина не збирається.

«Він дійсно зізнався, це він зробив. Багато дуже речових доказів. Це не могли на цього тиснути і підставити. Я боялася, що десь на території знайдемо якісь речі, які належать Дарині, але коли в дійсності дитину знайшли, знайшли багато доказів. Це він зробив! Я відмовилася від нього, у мене немає сина, я не хочу знати такого сина», – каже мати підозрюваного. 

Коли Микола скоїв злочин, вдома окрім нього нікого не було. Родина поїхала в Одесу, а сина, який останнім часом був відлюдкуватий і майже не виходив з будинку, попросили розвантажити товар на базарі. Там він і вистежив дитину своїх знайомих, а згодом затягнув на подвір’я і намагався зґвалтувати, а потім зарізав. Односельці не вірять, що родина не знала про злочин сина. Червоною фарбою обмалювали базарний  контейнер, що належить батькам хлопця.

«Я піду на поліграф, я відповім на всі питання. Він бачив, що я при 190 на 115 тиску пурпурно-червона бігаю, шукаю дитину і він бігає поруч біля мене і ні слова мені не сказав. А як людям зараз пояснити, що я насправді про це не знала», – бідкається матір підозрюваного.

Односельці  напередодні ледь не вчинили самосуд. І тепер радять  родині поїхати з села, бо постійно їх поліція не зможе охороняти. Підозрюваного також спішно вивезли  – він зараз в Одесі, завтра йому обиратимуть  запобіжний захід. Молодику загрожує довічне ув’язнення.

Нагадаємо, що у вбивстві одинадцятирічної Даринки Лук’яненко зізнався її 22-річний односелець.  Дівчинку, що зникла тиждень тому і яку шукали усім регіоном, напередодні знайшли мертвою у вигрібній ямі на подвір’ї молодика в селищі Іванівка.