Мешканка Колінківців Єлизавета Тимко, яка нібито привезла коронавірус з Італії на Буковину і заразила одразу кілька сіл, знову виступила зі зверненням до односельців.

Якщо в минулому відео вона просила не палити будинок і не чіпати її дітей, то цього разу пішла в наступ.

Жінка звинуватила сусідів у тому, що ті сміються над її горем. А також заявила, що першою захворіла не вона, а інший чоловік.

“Ви хотіли мене зганьбити”

Зараз у селі Колінківці Чернівецької області тільки й обговорюють відео, яке розіслала напередодні своїм односельцям 59-річна Єлизавета Тимко. Її в селі вважають винною в тому, що вона привезла до них коронавірус із Італії.

У ньому жінка, стоячи на колінах, просить вибачення в сусідів і просить “не палити їй хату”. А також запевняє, що чула про погрози й дуже хвилюється за дітей та онуків. Мовляв, всі вони зараз сидять вдома, як зайченята, бояться вийти на вулицю. А в будинку немає хліба й овочів, доїдають те, що залишилося. Запис з’явився і в групі села Колінківці у Viber.

Після того як відео оприлюднили в ЗМІ, Єлизавета Тимко створила нове звернення до своїх односельців та виклала його в групі.

Вона звинуватила їх у тому, що хтось передав ролик журналістам. “Ви хотіли розважитися, посміятися з мене. Ви вирішили, що з мого болю та відчаю, розгубленості можна познущатися. Ви хотіли мене зганьбити й підставити, що я осоромила й обмовила наше село”, – написала Єлизавета.

Крім того, вона заявила, що погрози їй надходили, коли вона лежала в лікарні. “Я від відчаю, безвиході, тому що всі чули та знають, що про мене говорили та які погрози звучали, і не тільки на мій телефон”, – заявила жінка.

Вона додала, що якби хотіла з’ясувати, хто саме погрожував їй із незнайомих номерів, то зробила б це за лічені хвилини.

Але вона просто змінила номер. Тимко обурена, що її звинуватили в зараженні коронавірусом жителів не тільки свого села, а й трьох сусідніх.

Також вона звинуватила іншого мешканця Колінківців, Івана О., в тому, що це він перший занедужав, але нікому не зізнався. За її словами, ще на мітингу Іван почувався зле, про що і сказав їй. А потім, на чотири дні раніше за неї, потрапив у інфекційне відділення лікарні.

“Я звертаюся до тебе: це ти мене зганьбив, за що ти мене оббрехав? За що поставив під удар мою сім’ю?” “Запам’ятай, ти можеш мене оббрехати, але Господа не обдуриш, розплата Божа ще попереду. Я не проклинаю, але воздасться всім”.

Невдовзі сам Іван О. опублікував у групі довідку з лікарні, що він хворів на грип А. Однак Єлизавета не заспокоїлася і заявила, що чоловік нібито її купив. “Ти сам знаєш всю правду. Є свідки, який у тебе був стан. Підкупи їх”, – написала жінка.