Зірка серіалу “Папік”, учасниця шоу “Танці з зірками” Дар’я Петрожицька одужала від коронавірусу.

Радісною новиною акторка поділилася з шанувальниками на своїй сторінці в Instagram. Артистка зізналася, що не вірила в COVID-19, поки не захворіла.

“Тест негативний. Я здорова! Я не вірила в COVID-19, але весь весняний карантин суворо просиділа вдома (крім ефіру в “Голосі країни”). А він є, дуже схожий на важкий грип, але ще важчий”, – наголосила знаменитість.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Тест отрицательный🤍 я здорова!!! Я не верила в #covid_19 ,но весь весенний карантин строго просидела дома(кроме эфира в @goloskrainy_official ) А он есть..очень похож на тяжелый грипп ,но ещё тяжелей..у меня было так,но у всех он проходит по-разному 🤷‍♀️ #берегитесебя !!!это важно! Спасибо большое за поддержку и пожелания здоровья!🤍Я желаю вам его взаимно! А теперь возвращаюсь в жизнь и работу 🤍уууиииуууу🤍🤍🤍 #хеппиверимач

Допис, поширений Дарья Петрожицкая (@petrozhitskaya)

Перші симптоми у Петрожицької з’явилися перед прем’єрою четвертого сезону шоу “Танці з зірками”. Все почалося з високої температури й ломоти у всьому тілі, а пізніше вона втратила нюх.

Шанувальники акторки зраділи, що вона повертається до роботи, і побажали їй успіху.

“Вітаю! Чекаю вже в прямому ефірі на “Танцях з зірками”! Вболіваю за тебе!”, Дуже чекаємо на паркеті!”, “Успіхів вам”, “Бережи себе”, “Ура! Мій голос за вас”, – написали в коментарях.

Нагадаємо, через коронавірус актриса не змогла виступити в першому прямому ефірі проєкту “Танці з зірками”. Також була призупена зйомка серіалу “Папік”. У другому та третьому випусках танцювального шоу Петрожицькій лікарі вже дозволили виступати, але дистанційно. Тому в ефірі показали запис танцю. Але вже в неділю, 20 вересня, артистка вийде на паркет “Танців з зірками” разом зі своїм партнером Ігорем Гелуненком.