Кандидат у президенти США Дональд Трамп наполягає, що попри факт самопролошення Байдена президентом та його лідерство у передвиборчій гонці, офіційного результату поки немає, а отже і вибори ще не закінчено. Разом із тим він повідомив, що буде відстоювати свої позиції у суді.

Про це відомо з заяви Трампа.

Трамп стверджує, що Байден не є офіційно затвердженим переможцем в жодному зі штатів. Крім того, він переконує, що не ЗМІ вирішують, кого офіційно обрано президентом, а законні голоси.

Від понеділка, 9 листопада, за словами Трампа, його штаб звернеться в суди, “щоб забезпечити повне дотримання виборчого законодавства та законного переможця”.

“Простий факт, що ці вибори далеко не закінчені. Джо Байден не був визнаний переможцем жодної у будь-якому дуже суперечливому штаті, у яких мають бути обов’язкові перерахунки. Американський народ” має право на чесні вибори: це означає підрахунок усіх законних виборчих бюлетенів і не врахування незаконних виборчих бюлетенів. Я не заспокоюся, доки американський народ не отримає чесного підрахунку голосів, якого вони заслуговують, і чого вимагає демократія”, – висловився Трамп.

Нагадаємо, раніше низка американських ЗМІ повідомила, що кандидат від демократів Джо Байден перемагає в Пенсільванії та набирає необхідні голоси для обрання президентом США.