Популярний український співак Віталій Козловський понад два роки тому розійшовся з нареченою – Раміною Есхакзай, проте їхнє скандальне розставання досі обговорюється у пресі.

“Це не перші публічні стосунки в моєму житті. Але це останні публічні стосунки, на яких я набив собі гулю і зрозумів, що особисте має залишатися особистим”, – говорить артист.

Раміна назвала ці стосунки піар-домовленістю. Вона говорила, що між ними, крім грошей, не було більше нічого, навіть сексу.

“Я не здивуюся, якщо згодом буде розказана ще якась сенсація. Що у нас з нею троє дітей, наприклад. І ще щось вона вигадає. Мені незручно перед своїми батьками”, – зізнається Віталій.

Козловський також розповів, що батько був проти його весілля з Есхакзай і навіть телефонував усім друзям сина з проханням вплинути на рішення Віталія.

“Він щасливий, що це все в минулому. Тому що він був першим ініціатором і людиною, яка була проти весілля. Проти весілля. І він дзвонив всім моїм друзям і говорив: “Давайте рятувати Віталіка”. І у нас був на той момент страшний конфлікт. Ти перша людина, якій я про це розповідаю”, – поділився артист.