Колишній обранець популярної співачки Ані Лорак, відомий український продюсер Юрій Фальоса виявився головним героєм гучного скандалу через квиток на ЧС-2018, яким ок похвалився в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо

На чоловіка відразу ж обрушилася величезна хвиля критики. Його звинуватили в підтримці країни агресора і зраді України. Юрія такі коментарі образили, чоловік видалив фотографію, але опублікував ще більш скандальне звернення. У ньому він розповів, що народився ще в Радянському Союзі і пишається тим, що він росіянин.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

"Я ненавиджу грубість і хамство, а від окремих "товарищів"воно лилося рікою… Це головна причина видалення поста. Моя позиція незмінна. Я народився в Радянському Союзі, на Уралі, я росіянин і пишаюся цим !"

Продюсер вибухнув нецензурною лексикою і в бік українських політиків, які закликали бойкотувати ЧС-2018 в Росії і попросили утриматися від поїздок на матчі. Фальоса заявив, що такі прохання принижують українців.

"Я ненавиджу г * внюков -політика і депутатів, що мають по 3-4 паспорта, які обікрали країну, врущій на кожному кроці і які диктують нам умови виживання. Ненавиджу продажних у * бков-журналістів, суддів, поліцейських. Як музикант я не припускаю диктат – що слухати, що і де співати, як співати, з ким і на якій мові! як спортсмен я проти політизації спорту, принизливих вимог відмовлятися від олімпіади, чемпіонатів та інших змагань … Чому мені хтось повинен забороняти присутнім на історичних матчах або дивитися футбол, неважливо де і з ким? "- зірвався Фальоса.

Користувачів соціальної мережі такі заяви обурили ще більше і вони заявили про те, що Юрію пора переїжджати до Росії і жити там.

"Вали нах*й за Урал. П*дар в окулярах. Футбол він вирішив подивитися", "Написав би коротко, що ти просто чмо, якому Росія не ворог", "Можеш звідти і не повертатися. Залишайся на своєму Уралі".