Засновник і співвласник клініки "Борис" Михайло Радуцький, який зазначений в першій двадцятці списку партії президента "Слуга народу", заявив, що знає Володимира Зеленського вже понад 15 років.

Про це він розповів в інтерв'ю головному редактору Соні Кошкіній.

«Зеленського я знаю понад 15 років. Знаю не як політика, не як президента, а як людину, і як людині я йому безмежно довіряю. Колись дуже давно ми навіть допомагали його команді по міні-футболу. Я ніколи не бачив у Зеленського подвійного дна. Він може говорити не те, що мені не подобається, але він точно говорить те, що він думає. Для мене це дуже важливо. І найголовніше: я почув від Зеленського важливу річ — він не збирається йти на другий термін. Політик, який не йде на другий термін, готовий до системних змін, до непопулярних заходів», — сказав Радуцький, відповідаючи на питання про те, як він потрапив в команду Зеленського.

На питання, навіщо успішному бізнесменові йти в політику, він відповів: 

«Я хочу капіталізувати країну. Хочу, щоб країна подорожчала. Щоб чиновники з телевізора перестали розповідати про те, що нам потрібно 25 років, щоб досягти рівня ЄС. Я хочу досягти цього рівня набагато швидше».