В мережі з’явились чутки, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков піде у відставку. Але така інформація не відповідає дійсності.

Аваков – дуже системна, фундаментальна людина. Про це в ефірі програми “Що це було?” сказав український бізнесмен, банкір Андрій Оністрат.

За його словами, ніхто не був на посаді очільника МВС так довго як Аваков. Він, як відзначив Оністрат, “пережив” всіх.

“Має статися якесь диво (щоб Аваков пішов у відставку – ред.)”, – наголосив бізнесмен.

Він також зазначив: “Має бути якась така комбінація. Це має бути якась добровільна тема, мовляв, я піду, поки позаймаюсь собою”.

Зазначимо, що раніше Дмитро Разумков заявив, що Арсен Аваков демонструє ефективну роботу. Окрім того, він відповідає посаді, яку обіймає.

За словами спікера Разумкова, критикувати можна усіх політиків. Зокрема, самого Разумкова, Авакова та усіх нардепів.

“Якщо дозволите мою особисту думку, то я думаю, що міністр внутрішніх справ – на своєму місці. Я думаю, що він відповідає тій посаді, на якій сьогодні є”, – заявив Разумков.

Нова хвиля чуток про ймовірну відставку Арсена Авакова з’явилася у червні 2021 року. Тоді українські ЗМІ з посиланнями на джерела у “Слузі народу” повідомили, що ухвалити рішення про звільнення Авакова можуть вже у вересні цього року.

Водночас Олександр Корнієнко розповів: відставку Авакова обговорюють все життя, однак конкретних ініціатив, зареєстрованих в парламенті, наразі немає.

Згодом чутки про звільнення Авакова спростували в Офісі Президента.

Раніше про професійну ефективність Авакова також заявив очільник Кабміну Денис Шмигаль.