Зірка зізналася, що нині переживає складний етап у житті.

Українська співачка Яна Соломко не на жарт схвилювала шанувальників сумними постами і відсутністю фото зі своїм чоловіком, бізнесменом Олегом. Артистка із задоволенням показує улюблену донечку Кіру, а от стосунки з другою половинкою вважає за краще не обговорювати. Фани запідозрили недобре ще в грудні минулого року, але тільки зараз Яна зважилася трохи відкрити завісу таємниці і на сторінці в Instagram написала емоційний пост про те, що починає нове життя.

Співачка зазначила, що за п'ять років в її житті сталася маса подій, причому, як хороших, так і не дуже. Вона подякувала шанувальникам за те, що вони тонко відчувають всі зміни, які трапляються з нею і зізналася, що зараз переживає непростий період.

"Зараз у мене період повного "закриття в собі"… Я починаю нове життя … Дуже переживаю … За останніх 5 років відбулося як багато хорошого, там і багато складного в моєму житті. Було багато розчарувань … Але я намагаюся не говорити про погане тут, а ви все одно відчуваєте мене … і так було завжди з вашого боку, починаючи з "Холостяка" … За що я дуже вдячна вам … Зараз мені не зовсім просто … Але я буду намагатися надихати вас, придумувати щось цікаве для вас. І, нарешті, я продовжую співати! І більше ніхто і ніщо мене не зупинить! "- оптимістично закінчила вона своє послання.

Прихильники відчули, що їх улюблениці зараз потрібна підтримка і слова схвалення, тому стали негайно її підбадьорювати і залишати щирі побажання. Багато з них здогадалися, що мова йде про негаразди в особистому житті співачки.

"Яночка, нехай у тебе все буде добре, любові, жіночого щастя, гармонії в душі!", "Це просто етап, складний але етап вашого життя на шляху до мети, ви дуже крута, і так все що відбувається завжди!", " Яна, ти мій ідеал жіночої краси, ти розумниця і у тебе дуже гарний голос. ти гідна найкращого! "," Яночка, ти велика розумниця, у тебе все попереду … Завжди життя підносить сюрпризи … Особливо коли не чекаєш! "," Вірте, все буде добре! Ви прекрасна і чудова дівчина! " – писали коментатори.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Вам стало скучно? Сейчас у меня период полного «закрытия в себе»…. 😞 Я начинаю новую жизнь… Очень переживаю… За последних 5 лет произошло как много хорошего, там и много сложного в моей жизни. Было много разочарований… Но я стараюсь не говорить о плохом здесь.., а вы все-равно чувствуете меня… и так было всегда с вашей стороны, начиная с Холостяка…😌 За что я очень благодарна вам… Сейчас мне не совсем просто… Но я буду стараться вдохновлять вас, придумывать что-то интересное для вас. И наконец я продолжаю петь! И больше никто и ничто меня не остановит! #yanasolomko #soyana #girls #life #future #travel

Публикация от Яна Соломко (@yana.solo)

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

#yanasolomko #girls #life #love #family #travel

Публикация от Яна Соломко (@yana.solo)