Відома українська співачка Катерина Бужинська, яка всередині березня потрапила до шпиталю у Болгарії, розповіла деталі своєї госпіталізації. Артистка зізналась, що часті перельоти та насичений графік вплинули на її самопочуття.

Як зізнається Катерина Бужинська, она живе на дві країни – Болгарію та Україну. Чоловік співачки та її молодші діти проживають у Софії, а от старша донька – в Києві. Тому Катерина Бужинська завжди перебуває у стані стрес через часті перельоти. 

"А що хтось казав, що троє діточок – це легко? Я така мама, що за все переживаю: щось зі старшою сталося, щось з Дімочкою, щось з Катеринкою, і я постійно в стресі. А ще робота, а ще переїзди, літаки постійно, тому що ми живемо на дві країни", – пояснила Катерина Бужинська. 

Водночас відмовитись від поїздок до України співачка не може, адже в Києві на неї чекають прихильники та друзі. 

Я не можу бути в одній країні. Я люблю людей, люблю Україну. Тут мої друзі, моя робота, тут моя публіка, тому я буду літати. Я сильна жінка і артист – це діагноз, – додала Катерина.

Окрім цього, артистка пояснила, чому її старша донька Оленка проживає у Києві. За словами Катерини Бужинської, дівчинка здобуває освіту в ліцеї, тому під час навчального року вона залишається в українській столиці. 

"Влітку ми всі будемо разом і в Києві, в Конча-Заспі, і в Греції, і в Болгарії будемо відпочивати", – розповіла співачка.