Зіркова Еліна Світоліна розповіла, чого її навчив темношкірий коханець.

Перша “ракетка” України Еліна Світоліна повідомила, що її французька покращилася з тих пір, як вона почала зустрічатися з Гаелем Монфісом. Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Rogers Cup.

Гаель Монфіс вдосконалює французьку Світоліної.

“Безумовно вона покращилася, тому що іноді він розмовляє зі мною тільки французькою. І так, у нас начебто урок французької майже щовечора. Так що мої знання вдосконалюються.

Я давно вчу цю мову, тепер мені зручніше говорити. Тому, ймовірно, я повинна сказати йому спасибі”, – сказала Світоліна.

Нагадаємо, перша ракетка України Еліна Світоліна перебуває у романтичних стосунках з французьким тенісистом Гаелем Монфісом.

“З Гаелем ми були знайомі досить давно, оскільки постійно брали участь в одних і тих самих турнірах. Але спілкувалися вкрай мало: він знав, що я була у тривалих стосунках. І ось наприкінці минулого року, після перемоги в підсумковому турнірі, я поїхала святкувати до паризьких друзів. Виставила фото в Інстаграмі, і Гаель написав мені. Ми зустрілися і вже не змогли розлучитися. Це був дивовижний збіг, що ми одночасно опинилися в Парижі, адже я живу зараз у Лондоні, а Гаель, хоча й родом із Парижа, живе у Женеві. Ми обидва приїхали відпочити лише на декілька днів”, – поділилася Світоліна.