Помер знаменитий рок-музикант, один з основоположників психоделічного року.

Легендарний засновник психоделічної рок-групи 13th Floor Elevators Рокі Еріксон помер в місті Остін штату Техас. Про трагедію повідомив на своїй сторінці в фейсбуці його брат Мікел Еріксон, передає loudersound.

Артистові був 71 рік.

Рокі Еріксон заснував групу 13th Floor Elevators в 1965 році, коли йому було всього 18 років. У початку 1966 року група стала відома завдяки пісні «You're Gonna Miss Me», а в жовтні того ж року вона потрапила з нею в чарти.Колектив успішно виробляв унікальну музику. Учасники групи виступали за вживання наркотичних речовин з метою «розширення свідомості». Як результат, вже через три роки Рокі Еріксон вперше потрапляє в клініку з діагнозом шизофренія.

Артист все життя боровся з психічними захворюваннями. Історія цієї боротьби відображена в документальному фільмі «You're Gonna Miss Me» 2007 року, названого в честь їх першого хіта.

«Я просто насолоджувався своїм життям. І можу сказати це точно, тому що сам зробив такий вибір. Змінив би я що-небудь, якщо час обернулося назад? Думаю, я займався б тим же самим », – говорив Роки в одному зі своїх інтерв'ю.