Відомому українському артистові Антіну Мухарському варто сплатити аліменти, а не атакувати Міністерство юстиції «голими» перформансами.

Про це в ефірі ObozTV заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає Корупція.Інфо.


«Я рекомендую цьому пану одягнути труси і заробити грошей, щоб заплатити своїм дітям. Ще раз повторю, що всі кошти, які сплачує доросла людина у вигляді аліментів — це власність дитини. Якщо ти народив трьох дітей, значить ти повинен їх утримувати», — вважає він.

Також Петренко зазначив, що злісним неплатникам аліментів варто відмовитися від багатьох благ, якщо вони не хочуть оплачувати аліменти.

«Той пакет законів, які ми прийняли, який красиво адвокатує цей пан, кращої реклами для цього закону і не придумаєш, я вважаю правильним. Якщо він забув про дитину, він повинен забути про поїздки за кордон, про водіння транспортним засобом, повинен навчитися прибирати вулиці і це — нормально», — підкреслив міністр.

Популярне:“Повалив і відтягнув до пустиря…”: Чоловік зґвалтувавши дівчину залишив їй телефон зі своїм фото

Також чиновник порадив Мухарському направити свою енергію на погашення заборгованості по аліментах.

«Я дуже спокійно ставлюся до таких шоу. Я вважаю, що краще б ця його енергія пішла на конструктив, він заробив грошей і заплатив дітям», — резюмував він.