Медведчук і Порошенко давні партнери і тісно співпрацюють у медіабізнесі.  

Президент Петро Порошенко і лідер організації "Український вибір" Віктор Медведчук разом починали кар'єру в політиці, зокрема саме від СДПУо глава держави був обраний перший раз до парламенту в 1998 році, і саме Порошенко посприяв поверненню Медведчука на політичну арену України, заявив депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Коли я чую, що Порошенко – це єдиний заслін від "путінського реваншу", я ржу як кінь і аплодую своїми копитами його політтехнологам. Саме Порошенко повернув із політичного мавзолею на передвиборчий велотрек Віктора Медведчука. Саме Порошенко дав зелене світло соратникам Медведчука увійти у власність "Роснефти" на території України", – написав Лещенко в Facebook.

Лещенко зазначив, що Порошенко і Медведчук давні партнери, зокрема в медіабізнесі.

"Саме Порошенко дав йому право літати прямими рейсами в Москву. Ну і так далі і тому подібне. Медведчук – це шампунь і кондиціонер в одному флаконі. З ним можна разом заробити, але і створити лякало для країни, щоб поставити всіх у вилку "Або Порошенко – або реванш Москви", – сказав депутат в ефірі популярного телеканалу

Зазначимо, що згідно з розслідування програми "Схеми", український телеканал "112 Україна" влітку 2018 року придбав саме Віктор Медведчук, хоча номінально медіа належить німецькому підприємцю з провінції. У той же час в ЗМІ довгий час ходили чутки, що телеканал хотів купити Петро Порошенко.

ПопулярнеМасові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Окрім того, Сергій Лещенко повідомив, що у президента України Петра Порошенка є інструменти, щоб "знищити" Національне антикорупційне бюро, яке має "багато матеріалів" на нього.

"Якщо Петро Порошенко програє вибори президента – це може статися вже в квітні наступного року, – то з моменту втрати влади Петро Порошенко стає підслідним Антикорупційного бюро. Закон прописаний так, що НАБУ не має права займатися чинним президентом, але має право розслідувати діяння екс-президента", – пояснив нардеп.

За словами Лещенка, Порошенко намагається позбутися від НАБУ і його керівника Артема Ситника "безболісно, ​​з мінімальним залученням уваги".