Російська журналістка і світська оглядачка Божена Ринська заявила, що вона щаслива через загибель журналістів телеканалу НТВ в результаті авіакатастрофи Ту-154. Вона вважає їх злочинцями, яких було покарано самими небесами. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це Ринська написала в соцмережі, передає «Преса України».

За її словами, в 2013 році вона ледь реально не вмерла саме через цькування з боку телеканалу НТВ. Його журналісти, стверджує Ринська, поширювали про неї брехню і наклепи, навмисно провокуючи її звести рахунки з життям.

«Працівники НТВ зробили пряму підлог принісши на експертизу іншу камеру, не ту, якою мене знімали. І суд відмовив в експертизі, порушивши мої права», — написала Ринська, нагадавши про конфлікт, який одного разу стався у неї із згадуваним телеканалом. Після чого, справа дійшла до суду.

Тоді на суд натиснули з адміністрації президента, стверджує Ринська. Після чого було винесено рішення не на її користь.Як відомо У 2014 році суд засудив Ринську до одного року виправних робіт за нібито побиття кореспондента НТВ і псування майна телеканалу.

Тому кожен співробітник НТВ є членом злочинної групи, вважає вона. яка здійснює цькування дисидентів.

«І я щаслива, коли зі злочинцями, на яких не знайти управи в суді, розбираються небеса. Осиковий кілок в могилу кожного пропагандона. Амінь», — написала Ринська.

Як відомо, сьогодні, 25 грудня біля Сочі зазнав аварії російський Ту-154. У ньому перебували 64 артиста ансамблю Александрова, близько десяти військових РФ, дев’ять журналістів російських телеканалів, в тому числі НТВ, а також громадська активістка Єлизавета Глінка. Всі пасажири загинули.

Нагадаємо, відомий російський співак, депутат Державної думи Йосип Кобзон повинен був знаходитися на борту літака Ту-154 Міноборони РФ, який розбився сьогодні біля берегів Сочі.