Кандидат в президенти України Володимир Зеленський прокоментував звернення до глави РФ Володимиру Путіну в 2014 році із закликом не допустити бойових дій і заявив, що все готовий зробити для припинення війни. 

Актор і лідер електоральних симпатій в інтерв'ю ТСН нагадав, що заяву було записано перед початком війни на Донбасі.

 "Я сказав, що готовий стати навіть на коліна, тільки не ставте на коліна Україну. Не треба виривати уривок. Я і зараз готовий на все заради цього ", – сказав Зеленський. "Ми всі відчували, що будуть військові дії, тому всі були на таких емоціях. Я і зараз готовий на все заради цього. ", – сказав Зеленський.

Також, Володимир Зеленський заявив, що не ходить на політичні ток-шоу, тому що на них політики лаються.

“На ток-шоу приходять різні політики і починають лаятись. Справа не в жорстких питаннях. Політики, коли збираються разом, починають лаятися. Таке дог-шоу, а не ток-шоу”, – сказав Зеленський.

За словами Зеленського, він "підписав виходи з усіх структур "Студії Квартал 95", одним із засновників яких він є.

"Незалежно від того, як завершаться вибори. … Це довгий юридичний ланцюжок, але для цього не треба чекати 5 років, юридична угода завершиться протягом декількох місяців", – повідомив він.

При цьому Зеленський повторив, що не вважає серіал "Слуга народу" агітацією: "Ми показали, яку країну ми бачимо, про яку мріємо. Чи може бути мрія агітацією?".

У разі перемоги на виборах одним з перших законів Зеленський запропонує прийняти закон про імпічмент.

"Є один цивілізований спосіб прибрати президента, який загруз у корупції або прокрався. Це закон про імпічмент", – заявив Зеленський.

Також він заявив, що Україна зможе повернути окупований Росією Крим тільки після того, як в РФ зміниться влада.

"Якщо ми переможемо (на виборах-219 – ред.) – це буде першим кроком на шляху повернення Криму. Може хтось засмутиться, але я вважаю, що повернення Криму можливо тільки після того, як зміниться влада в Росії", – зазначив він.

Щодо ситуації на Донбасі він зазначив, що шляхів кілька: "Перший – дипломатичний. Є "Мінський процес", його хотілося б розширити, трансформувати, додати представників США і Великобританії".

"Що має бути №1 – "інформаційна війна": люди, які проживають на окупованих територіях, втратили зв'язок з нами. Друге – піднімати українську економіку", – зазначив він.

За його словами, "податкова амністія" і "нульова декларація", яку він запропонує, у першу чергу стосуватиметься "заробітчан, дрібних, середніх бізнесменів".

"Вони мають "відкритися", покласти гроші в українську економіку, заплатити 5% державі і почати з чистого аркуша", – пояснив кандидат.