Відома українська співачка Таїсія Повалій, яка не змогла дати ювілейний концерт в Києві, до свого 55-річчя отримала цінний подарунок: у неї народився перший онук.

Хлопчик народився в сина артистки Дениса і невістки Світлани. Про це бабуся Тая оголосила журналістам після свого концерту в Москві.

“Я так довго чекала цієї події. Побачила онука і оніміла від щастя. Я думала тільки про те, наскільки бездоганна природа, про те, що цей маленький чоловічок – моє продовження, в ньому моя кров, моя порода”, – поділилася Повалій.

Вона додала, що скасувала все, щоб побільше часу проводити вдома, з родиною, з онуком. “Міняю йому сама памперси і тішуся з того, як малюк росте, як посміхається”, – зазначила співачка.

Таїсія пояснила, що раніше не говорила про народження хлопчика, тому що її про це просили син і невістка. Але їй страшенно подобається офіційний статус бабусі.

До цього Денис і Світлана в своїх Instagram постили багато “вагітних” фото і не робили таємниці зі статі малюка. Однак новину про народження первістка трохи “притримали”, і тільки зараз в їх сторі з’явилися відео початку пологів. Денис знімав Лану з переймами, коли вони визначалися, що пора вже їхати народжувати.