Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі записав відеозвернення, в якому пояснив, чому не має наміру відмовлятися від своєї ідеї потрапити в Україну, передає Корупція.Інфо

Популярне: Глаза уже на лбу!!! Обнародовали новый курс валют, когда вы увидите эти цифры, то точно упадете

Відповідне відео Саакашвілі розмістив на своїй сторінці в Facebook.

При цьому політик зазначив, що багато хто не радять йому робити спроби повернутися в країну.

Екс-президент Грузії підкреслив, що президент України Петро Порошенко, позбавляючи його громадянства, вчинив так само як і грузинський олігарх Бедзін Іванішвілі, який порушив проти нього справу за вказівкою президента РФ Володимира Путіна.

Зараз, на його думку, йде масштабний «дерибан» України і він не може стежити за ці м з боку.

«Які б не були шанси – я піду в цей бій. Я обіцяв українському народові, що буду на його стороні. Я так і не став на бік «бариг», хоча вони це мені неодноразово пропонували. Разом з молодим поколінням молодих політиків ми змінимо реальність в цій країні», – заявив Саакашвілі.

Також політик попросив українців допомогти йому в його намірі потрапити в Україні.

«Якщо ми станемо разом, з нами вони нічого не зможуть зробити. Я на вас дуже розраховують, і ви на мене можете розраховувати. Я вас не підведу. До зустрічі на українсько-польському кордоні», – додав він.

Нагадаємо, 26 липня, депутат ВР від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що президент Петро Порошенко припинив українське громадянство колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михеїла Саакашвілі.