Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко проігнорувала понад 75% голосувань у Верховній раді і закликав її дотримуватися дисципліни, або скласти мандат , якщо вона пройде у новий парламент.

Про це він сказав ефірі програми Свобода слова на ICTV, передає прес-служба партії.

"Я запитав у Юлії Володимирівни, чи готова їх фракція, в разі проходження в парламент, підтримати ініціативу "Голосу" щодо позбавлення мандату за прогули. Вона погодилась і зазначила, що є дуже дисциплінованою депутаткою", – розповів Вакарчук.

За його словами, він порахував кількість прогуляних або проігнорованих Тимошенко голосувань у Раді, і їхня кількість складає понад 75% голосувань.

"Сподіваюсь, якщо вони пройдуть в новий парламент і підтримають нашу пропозицію, то вирішать питання власної дисципліни. Інакше Юлія Володимирівна пробуде там не більше однієї сесії, а потім вимушена буде скласти мандат", — сказав лідер "Голосу".

На його думку, нова політика — це не про нові обличчя, а про нові підходи до парламентаризму. 

ВІн зазначив, що декого з його команди часто звинувачують в тому, що вони працювали зі старими політиками і наголосив, що вони працювали в уряді реформаторів, але пішли звідти тому, що були не згодні працювати за чужими правилами та в чужих командах.

"Зараз у нас велика потужна команда людей, яка готова працювати на будь-яких позиціях, в тому числі урядових, щоб змінювати країну", — додав Вакарчук.

Окрім того, вокаліст групи "Океан Ельзи" і лідер політичної партії "Голос" Святослав Вакарчук вважає, що повернути окуповані Донбас і Крим можна лише в тому разі, якщо вдасться налагодити всі механізми на підконтрольній території Україні.

При цьому Вакарчук зазначив, що Росія є досвідченим ворогом в плані інтриг і Україні варто зважено і послідовно гнути свою лінію.

"Єдиний спосіб, на нашу думку, повернути Донбас і Крим, це спочатку показати історію успіхів на підконтрольних нам територіях. Зрозуміло, не відступаючи і тримаючи сильну армію. Але якщо вам хтось говорить "Я знаю як повернути або зупинити війну за один день" або повернути Донбас і Крим за один день, це вони або лукавлять, або просто не розуміють про що говорять. І перше, і друге небезпечно. Тому що перше – це обман, а другий – наївність, яка призведе до великих проблем", – заявив Вакарчук.