У Херсоні мама п'ятикласника прийшла в школу і дала стусанів учням старших класів, які нібито знущалися над її сином.

"Якщо хоч одна волосина з моєї дитини впаде, я тебе розірву. Ти запам'ятав? Ти! Запам'ятав?", – кричала мама Олена Тимошенко на одного з учнів, передає Корупція.Інфо.


Семикласники, що стали свідками, с зняли інцидент на відео. Школярі, що наразились на лють мами, кажуть, що менший на два класи хлопець сам почав бити їх.

"П'ятикласники почали світити лазерною указкою нам в обличчя. Ми зробили зауваження – він виходить і починає мене бити. Ну, я його відштовхував", – стверджує учень 7-го класу Данило Рожковський.

Тимошенко готова і далі захищати свого сина, адже той неодноразово скаржився на старших школярів і черговий випадок став останньою краплею. Її підтримали інші мами учнів 5-го класу, яким діти також скаржилися на знущання в школі.

"Він мені зателефонував. Він плакав, що мама, мене б'ють семикласники", – розповіла вона.


Популярне: "Думала, що вона ось-ось прокинеться": Мати влаштувала моторошну фотосесію з померлою дитиною

Після того, як мама почала з'ясовувати стосунки, директор школи викликала патрульних.

Батьки 7-класників написали заяви в поліцію, а правоохоронці відкрили провадження за нанесення легких тілесних ушкоджень.

"Після проведення судово-медичних експертиз справа буде перекваліфікована, або ж продовжено розслідування у вказаній статті. І в разі доведення провини мама буде притягнута до кримінальної відповідальності", – сказала начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Херсонській області Тетяна Пшонь.

Мами 5-класників також вирішили домагатися справедливості за допомогою правоохоронців і написали заяви на 7-класників.