Батьки дітей написали заяву в поліцію в херсонській школі №36 стався кричущий інцидент, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дружина справжня царівна і чудові діти: Олександр Шевченко розповів щиру правду про свою сім’ю, насправді вони…

Нетвереза мати п'ятикласника увірвалася в кабінет і побила трьох дітей з іншого класу. Жінка лаялася нецензурною лайкою і погрожувала дітям. Пізніше вона пустила в хід кулаки

Про це на своїй сторінці у Facebook написала мама одного з учнів Ірина Сайко.

"Сьогодні в школі відбулися жахливі речі, мати дитини з 5Б у нетверезому стані побила трьох дітей з 7А, била руками, ногами, кидала об стіну.

 Викликана була поліція, заяву написано, найцікавіше те, що співробітник нової поліції відразу сказав, що нічого їй не буде", – написала жінка.

Деякі епізоди школярі зняли на відео.

"Я так розумію для того, щоб щось їй було, потрібно було вбити дітей. Діти зняли відео, шкода, що не всі змогли зняти, але головне, що свідків дуже багато. Тепер дуже хочеться, щоб ця ситуація не зійшла їй з рук, а поліція справедливо поставилася до цієї жахливої ситуації над нашими дітьми", – підсумувала Ірина Сайко.

В коментарях вона написала номер школи, а також розповіла, що її дочці теж дісталося від агресивної мами хлопчика.

За словами дітей, ініціатором конфлікту став сам п'ятикласник, він світив лазером в очі семикласникам. Вони зробили йому зауваження.