Сьогодні, 10 липня, на початку ранкового засідання Ради спікер Андрій Парубій закликав військових і волонтерів (незважаючи на рішення президента Володимира Зеленського провести День незалежності без військового параду), вийти 24 серпня на Хрещатик. Про це передає 112 Україна.

"Щоб вшанувати безсмертний подвиг українських героїв, закликаю всіх, хто боровся і воював за свободу України, учасників Революції гідності, ветеранів російсько-української війни, волонтерів, військових 24 серпня 2019 роки вийти на Хрещатик і пройти парадом Незалежності головною вулицею держави. Я теж там буду ", – сказав Парубій.

Він закликав взяти з собою бойові прапори і прапори, з якими захищали Україну і заспівати "зродила ми Великої години" і оголосити гасло "Слава Україні!".

Відзначимо, що 9 липня в своєму відеозверненні в Facebook президент України Володимир Зеленський оголосив, що в цьому році святкування Дня незалежності України пройде без військового параду. При цьому зекономлені 300 мільйонів будуть відправлені на премії військовим. Президент також наголошував, що вшанування військових в цьому році буде, але урочистості пройдуть в новому форматі.