Протягом трьох років у Верховній Раді позафракційний народний депутат Володимир Парасюк жодного разу не голосував за державний бюджет. Про це в інтерв'ю "ГОРДОН" заявив сам парламентарій, підкресливши, що не голосував "за", навіть коли прем'єр-міністр Володимир Гройсман, за словами Парасюка, пропонував йому виділити додаткові 20 млн грн на округ, передає Корупція.Інфо.

"Я за всю свою каденцію нардепа жодного разу за жоден держбюджет не голосував. Бо там дерибан, а не планування. Того року мені навіть прем'єр-міністр Гройсман телефонував і пропонував: "Володю, підтримай бюджет, а я тобі 20 млн грн виділю на округ", – розповів Парасюк.

Нардеп додав, що спілкувався з Гройсманом зокрема щодо питання полегшення в Україні реєстрації для автомобілів з іноземними номерами, але це, за словами Парасюка, ні до чого не привело.

"До того я не раз бував у його (Гройсмана. – "ГОРДОН") кабінеті, ми намагалися вирішити проблему автомобілів з іноземною реєстрацією. Гройсман говорив: "Урегулюймо це питання, щоб не було безладу і всі мали доступ до автомобілів". У підсумку вони мене кинули, не виконали обіцянок", – заявив Парасюк.

Народний депутат підкреслив, що додаткове фінансування на округ виділяють тільки за умови голосування за держбюджет.

"За ці роки Кабмін і коаліція жодних додаткових коштів на мій округ не дали, хоча я намагався щось вибити. Але вони виділяють додаткові 15–20 млн грн на округ тільки за умови голосування за річний держбюджет.

Я що, прийшов у Раду совістю торгувати? У мене були сумніви: "От чого люди мають страждати?" Але, по-перше, у розрізі нинішньої інфляції 20 млн на округ зі 175 тис. виборців – це копійки. По-друге, влада буде вважати, що мене можна купити. Ні, жодні гроші цього не вартують. Треба країну змінювати, а не дерибанити бюджет", – підсумував Парасюк.

Популярне: “Повалив і відтягнув до пустиря…”: Чоловік зґвалтувавши дівчину залишив їй телефон зі своїм фото