Українки в соціальних мережах влаштували флешмоб спрямований проти Президента України Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо

Співробітниці багатьох відомих медіа на своїх сторінках в соціальних мережах почали викладати фотографії в футболках з написом "Я тобі не дорогенька", або просто записи з аналогічними хештегом. Як розказала експерт Інституту масової Інформації Ірина Земляна – дівчата бойкотують проти сексизму в Україні.

Популярне: "Будеш його дружиною, а моєю коханкою…": Відома журналістка розповіла про домагання політика

«Рівно 3 роки тому Петро Порошенко вручав мені нагороду зі словами «Ірина, Україна пишається вами »… Сьогодні, мене обурює, як він звертався до жінок-журналістів на своїй прес-конференції», – написала вона.

Багатьох дівчат обурив той факт, що Порошенко під час своєї прес-конференції дозволив собі фамільярне звернення до однієї з жінок, назвавши її "дорогенька".

Ще одна відома журналістка Єлизавета Кузьменко розповіла, що такі футболки користуються величезною популярністю. І навіть поділилась зображенням для друку.

Сотні жінок вже написали про те, що хочуть таку футболку. Приєднуйтесь! Виклала макет в загальний доступ. У будь-якому принт-центрі надрукують за хвилини. Разом ми сильні!