Несподівана реакція спортсмена

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик відповів погрозами шанувальникам через критику на свою адресу

Днями дебютант суперважкого дивізіону зі своєю командою відвідав Монако, звідки поділився з підписниками в Instagram фото, яке викликало неоднозначну реакцію.

Деякі фанати почали писати образливі коментарі, висміявши спортсмена і його товаришів за їхнє вбрання.

«Усик схожий на клоуна в цьому прикиді», «А ваших розмірів не було?», «Як ті селяни приблатненні», «Саня, заправ сорочку!», «Ох і стиль… Колгосп суцільний. В сусіднє село на дискотеку в самий раз!», «Як колгоспники на танці вбралися», – зазначили підписники.

У свою чергу Олександр Усик не міг не відреагувати на неприємні висловлювання, звернувшись до фанатів у прямому ефірі в соціальній мережі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#usyk #usyk17 #monaco #akblapin #lomusДопис, поширений Usyk Aleksandr (@usykaa)

«Хлопці, хочу висловити невдоволення з приводу свого останнього посту. Людям не сподобався наш стиль. Не всім, звичайно – багатьом подобається. Знаєте, що я вам хочу сказати? Ідіть гуляйте! Ми були в такому стилі в Монако, в казино. Якщо хтось буде писати погані коментарі на моїх друзів, я вас знайду і одягну так само, як був одягнений я. Тому тримайтеся, всім добра», – заявив Усик.

При цьому боксер порадив усім невдоволеним писати подібні речі йому в особисті повідомлення, але не ображатися, якщо він відповість погано.

До одного ж підписника спортсмен звернувся персонально: «Шкете, а тебе я спіймаю і заверну в клейонку, якщо ти будеш писати погані речі».