Після того як Надія Савченко втратила депутатський мандат вона намагається не випадати з політичного життя. Савченко часто виступає на телебаченні. в основному на каналах Медведчука. А також активно веде свою сторінку у Фейсбуці.

Останнім часом Савченко ніяк не може визначитися зі своєю позицією до влади – то хвалить, то критикує.

Комусь подобається ентузіазм Надії, а комусь не дуже і Савченко засипають у коментарях жорсткою критикою. Після шквалу негативу Савченко опублікувала новий пост на своїй сторінці у Фейсбуці і спробувала виправдатися за усі свої різкі висловлювання, аргументуючи це тим, що вона завжди говорить правду і все що думає.

Подаємо в оригіналі:

До всіх активних користувачів соц. мереж, які часто пишуть коментарі в мене на політичній сторінці у фб, не завжди розуміючи суті справи.

Критикувати треба за діло. І визнавати заслуги теж треба. Це і є об’єктивність.

Я критикую Президента України за відкриття бездумного ринку землі, за провальне управління державою і за прогин перед зовнішнім управлінням. Але, я із середини знаю всю складність процесів обміну полоненими і ціную кожен крок, який Володимир Зеленський робить у цьому напрямку.

Я не бажаю зла Україні і українцям, тому хочу щоб все вийшло у нашого президента і у нашої держави.

Коли я висловлюю свою думку, я не мислю, як кожен політик, щоб тільки не втратити свій електорат. Я пишу і кажу правду.

Хіба не саме за це мене цінують мої однодумці і прихильники, та ненавидять і бояться мої вороги?

Нагадаємо вчора, 16 квітня Савченко опублікувала ще один пост, у якому подякувала президенту за звільнення українців з полону бойовиків.

“Щира радість від того, що в день річниці моєї ВОЛІ із другого ув’язнення, вже в Україні, ВОЛЮ здобувають українці ще від полону та кайданів рф.

Я вдячна Президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському за те, що він не полишає послідовної, наполегливої і нелегкої боротьби за ВОЛЮ кожного українця, і робить це без надмірного піару.

Я щиро вдячна кожній людині у всьому світі і кожному українцю, які публічно і не публічно допомогають визволяти людей з полону.

Я щаслива вітати всіх хто повернувся на ВОЛІ!
Бажаю нам всім ВОЛІ більше ніколе не втрачати!”, – йдеться у публікації.