З колишнього народного депутата України і екс-міністра аграрної політики України Ігоря Швайки стягнули 82 тис. грн аліментів.

Про це в Facebook інформує Головне територіальне управління юстиції в Харківській області, 

передає Корупція.Інфо

“На виконанні в міськрайонному відділі Державної виконавчої служби по Харківському району та міста Люботин знаходяться два виконавчих провадження про стягнення аліментів, де боржник – колишній народний депутат України. На сьогоднішній день завдяки роботі державних виконавців, застосування норм закону №7277 по одному виконавчого провадження заборгованість оплачена в повному обсязі”, – йдеться в повідомленні.

У інформацією управління юстиції не вказано прізвище боржника. Однак свою подяку залишила в коментарі під постом Ольга Швайка, колишня дружина екс-міністра аграрної політики і продовольства України, екс-нардепа від ВО “Свобода” Ігоря Швайки.

“Я вдячна всім за блискучу роботу. Працюємо далі”, – написала вона.

На початку лютого стало відомо, що Швайка знаходиться в Єдиному реєстрі боржників по виплаті аліментів.

Про несплату Швайкою аліментів повідомляли два суди – Харківський районний суд Харківської області і Шевченківський райсуд Києва. Швайка був одружений п’ять разів і має шістьох дітей.

Нагадаємо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №7277 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”, який посилює відповідальність за невиплату аліментів.

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

4 січня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав цей закон. 6 лютого 2018 року він набув чинності.

Крім того, тимчасово обмежуватимуть право на виїзд за кордон тих громадян, у яких є заборгованість із виплати аліментів.

В Україні вже почали діяти мобільні групи по ліквідації заборгованості по оплаті аліментів. Перші групи з’явилися в Київській та Запорізькій областях.