Нарешті стала відома причина розлучення співачки гурту "НеАнгели" Слави Камінської з пластичним хірургом Едгаром Камінським.

Варто відзначити, що ініціатором розлучення був чоловік артистки. Він аргументував своє рішення тим, що їх сімейне життя "не склалося". Також він вказав у позовій заяві, що вони з дружиною стали віддалятися один від одного після народження дітей. Відому пару офіційно розвели 1 липня.

"Позивач посилається на те, що після народження дітей подружжя почали віддалятися одне від одного, зник інтерес до життя один одного. Позивач з відповідачкою мають різні характери та погляди на життя. Протягом останнього часу сторони фактично проживають в одному приміщенні, але не підтримують шлюбні відносини, не ведуть спільне господарство. Подальше спільне життя і збереження сім'ї неможливі, у зв'язку з чим просив позов задовольнити, шлюб розірвати", – повідомляється в суді.

Також нагадаємо, що в 2017 році Камінський вперше вирішив подати на розлучення. Напередодні в своєму профілі в Instagram хірург опублікував пост, в якому підтвердив інформацію про розлучення зі співачкою.

"Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, у справжньої любові, то все робиться від душі, від чистого серця, і ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі. Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені і продумані. Перший раз я подав на розлучення в 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю – даю другий шанс не іншій людині, співробітникові, другові чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок. Другий шанс – це час для аналізу першого рішення та висновку. Часовий проміжок, як правило, невеликий. В нашому випадку він тривав 2 роки – 2 роки аналізів, порівнянь, висновків. Я прийняв рішення, і воно пов'язане лише зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим", – розповів Едгар.