Корупційний скандал із найепатажнішим нардепом з “Блоку Петра Порошенка” Олегом Барною набирає нових обертів. Після оприлюдення журналістами програми “Гроші” розслідування у вигляді розіграшу, Барна не на жарт налякався й захотів якось виправдати свою поведінку.

Адже заради хабаря у розмірі спочатку 50, потім 30 тисяч + “как обычно” Барна був готовий купувати термінові квитки на літак із Польщі до Києва. 

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Як стало відомо, одіознй нардеп все ж прийшов у місце призначення за грошовим призом, але там його чекало розчарування.

Попри усі наявні докази, фото переписок і відеозаписи, Барна навідріз заперечує свою провину. Він направив запит телеканалу “1+1” з вимогою надати йому прямий ефір. Але після того, як журналіст зателефонував йому й призначив час і місце зустрічі, той звинуватив його у відсутності честі та гідності – й категорично відмовився.

Потім у звичному для Барни стилі, він починає “серйозну ділову бесіду” у коментарях. Знову образи, виправдання й заперечення. Неочікувано заступитись за брата, який вже “погруз” у власній брехні, вирішує Степан Барна – губернатор Тернопільщини.

За свідченням журналіста, двоє братів, перебуваючи на форумі у Польщі, гарно повеселилися, а робоча поїздка вже перейшла за межі “робочої”. Ігор Колтунов на пряму запитує Барн про посиденьки з алкоголем в районі центру міста Криниці-Здруй і натякає про наявні у них докази. Та вони ані заперечити, ані спростувати цю інформацію не змогли.

Сам же Олег Барна готовий скласти мандат.

Таку заяву він залишив у коментарях під публікацією журналіста телеканалу «1+1» Ігоря Колтунова. Скласти мандат Олег Барна пообіцяв, якщо перетин ним кордону та відсутність на сесії Верховної Ради 6 вересня не підтвердиться.

– Візьми запит в Державну Погранслужбу та взнай про перетин мною кордону, де я перебував у вівторок, середу, зранку у четвер, і чим я їхав та коли приїхав до Києва, – радить Олег Барна журналісту. – Якщо спростується, то чекаю вибачення. Якщо ні, то я вибачуся і складу повноваження за брехню.