Поліцейські нині розшукують породіллю.

На автовокзалі у Миколаєві знайшли мертвого новонародженого хлопчика. Дитина була доношеною. Причину смерті встановлюють експерти. Породіллю шукають. Просять допомогти містян.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Прибиральниці досі приголомшені. Кажуть, в обід, як зазвичай, чистили контейнери зі сміттям. Просто в руки вивалився підозріло важкий цупкий пакунок.

"Ми виносимо сміття – стаканчики в основному. А це просто така важка вага була", – згадує прибиральниця Наталя Жура.

"Напарниця каже: "Що вони туди кидають?!". Я кажу: Наташо, не дивися". Вона подивилася і бачу, що вона втекла кудись і їй стало зле", – розповідає прибиральниця Cвітлана Іванець.

Від побаченого, каже пані Наталя, вона ледь не втратила свідомість. Бо у пакеті була мертва дитинка.

"Вага дитини була десь 3 кілограми. Я відкрила – побачила лише ручку", – каже Наталя Жура.

В крові і з усіма ознаками щойнонародженого ще з пуповиною хлопчик – кажуть патрульні, які приїхали на виклик.

"Патрульні побачили труп новонародженої дитини, вони огородили місце події та викликали слідчо-оперативну групу", – каже пресофіцер патрульної поліції Миколаєва Віталій Душко.

Попередньо, хлопчик був доношений. Що спричинило смерть – мають встановити експерти. Породіллю шукають і просять допомоги у містян. 

Немовля викинули у смітник у першій половині дня. Утім, хто це зробив, встановити важко. Це міжміський автовокзал, тут великий потік людей. Крім того, хоча на території є відеокамери, цей смітник у них не потрапляє.

Кіоск продавчині Тетяни Павленко поруч із цим смітником. Каже, нічого підозрілого не бачила. Жалкує, що тут немає відеоспостереження.

"Є вікна (в лікарні) – можна віддати. Можна в пологовому народити, залишити дитину живою. Навіщо ж викидати в сміття?! Коли лікарі оглядали, то шия була в пуповині – можливо і народився мертвим", – говорить прибиральниця Світлана Іванець.

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

"Остаточну причину смерті – чи до народження, чи після народження – буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи. Туди направлено зараз тіло", – каже пресофіцер Миколаївської обласної поліції Антоніна Лашта.

Породіллю шукають. Вилучили все відео з автовокзалу. Просять людей, які мають хоч якусь інформацію, повідомити у поліцію.