Мінінфраструктури може ініціювати звільнення голови Укртрансбезпеки. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в інтерв'ю, передає Корупція.Інфо

"Що стосується Михайла Ноняка, який очолює Укртрансбезпеку я відверто незадоволений його роботою. І я говорив це як особисто йому, так і публічно", – заявив Омелян.

"Я вважаю, що у них був ресурс довіри, яким вони досить часто зловживали. Це було і при впровадженні роботи габаритно-вагових комплексів на автодорогах, які вводилися, щоб припинити перевантаження. Це було і під час розподілу двосторонніх дозволів на перевезення, є питання по морю – так зване "пломбування" та інші речі. Тому, якщо ця ситуація не зупиниться, будуть відповідні кадрові рішення з мого боку ", – підкреслив міністр

При цьому Омелян спростував вплив свого заступника Юрія Лавренюка на ситуацію в цьому відомстві.

Популярне: "Якщо вам 25 або 30…": Українці можуть залишитися без пенсій, пояснення

"Лавренюк і Укртрансбезпека– це абсолютно різні величини. У нього невдячний функціонал. Він займається боротьбою з корупцією. І коли ти щось припиняєш, а це завдає удар по ряду персоналій, то вони безумовно незадоволені і намагається публічно переламати ситуацію на свою користь. за деякими даними фігурантам НАБУ почало офіційне розслідування ", – сказав міністр.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів в квітні 2016 року призначила главою Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка, який обіймав посаду заступника голови цієї служби з січня 2016 року.