Ветеран АТО Сергій Коротких звернувся до Президента України Петра Порошенка зі запитанням, скільки коштів було вкрадено з оборонного бюджету. Про це він сказав у ефірі одного з телеканалів.

«Я хочу звернутися до поки що Президента Петра Олексійовича. Подивіться на фото людей за моєю спиною – це загиблі на російсько-українській війні, частину з яких я виносив.

Усі вони – мої друзі та знайомі. Серед них і 18-річний «Аксьон», якому для того, щоб залишитися живим, не вистачило окулярів за $100. Серед них є Микола Береза, котрий загинув через те, що БМП, яким він прикривався, був неякісно відремонтований на заводах «Укроборонпрому» і заглох під час бою.

А через 15 пострілів перестала стріляти встановлена на ньому зброя. І не тому, що його підбили, а тому, що його так «якісно» відремонтували», – сказав Коротких.

За словами ветерана війни, Президент повинен негайно відповісти на задані суспільством запитання про його причетність до корупції в оборонній сфері.

«Я звертаюся до Президента: перестаньте їздити з туром по країні і розповідати казки про майбутнє хороше життя. Розкажіть краще, як і які оборонні контракти ви отримали на свої заводи «Богдан» і «Ленінська кузня»? Про те, скільки грошей ви там вкрали? Я буду радий помилятися, але хотів би отримати результати розслідування тут і зараз: що було з вами й отриманими вами контрактами «Укроборонпрому» за усі роки президентства?», – заявив ветеран.

Варто додати, що раніше автори скандального банеру «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР, розповіли про мету такого повідомлення до гаранта. 

Бійці 51 бригади кажуть, що це крик їхньої душі через паплюження честі і пам’яті бійців бригади, які першими прийняли на себе тягар війни в 2014 році. 

А на пролитій Росією та недолугим вищим командуванням армії крові Порошенко став президентом. 

Голова спілки Олександр Серватович відкрито заявляє, що рішення розмістити банер з нагадуванням Порошенку про те, що його обіцянки нічого не варті, прийняли колегіально члени спілки. Після чого звернулись за допомогою, аби їм допомогли виготовити і розмістити банер.

«Текст – наш, ми самі його склали. Петро Порошенко прийшов до влади, зокрема, на трагедії під Волновахою. Так, крім нього тоді варіантів не було і він обіцяв мир. Але про те, з чиєї вини сталося вбивство 17 солдатів, чому досі цього не розслідували і замовчують правду – про це всі мовчать», – каже Серватович.