Українська співачка MARUV розповіла про те, як ставиться до всього, що відбувалося з нею на відборі "Євробачення". Артистка зокрема заявила, що виступить в Тель-Авіві.

"Зізнаюся, я втомилася від того, що ЗМІ виривають мої слова з контексту, щоб підвищити трафік своїх ресурсів. Ситуація з конкурсом" Євробачення-2019 ", яка, здавалося б, давно забута, кожен день повертається до мене новими заголовками, що приводять в ступор ", – говорить артистка.

Поясню останній раз: я дуже давно знайома з Сергієм Лазарєвим, який був моїм наставником в українському проекті "Голос країни-4", де я брала участь 5 років тому. Але, мабуть, моє знайомство з ним стало крутою темою для спекуляцій в заголовках нашої преси.

Крім того, співачка заявила, що на конкурсі буде вболівати за "бенгер" (від назва пісні "Bang" – ред.), Який підірве Європу. Кожному артисту, який вийде на сцену в Тель-Авіві, артистка бажає удачі, хоробрості і перемоги.

Також MARUV поділилася новиною з шанувальниками:

Напередодні конкурсу я виступлю з великим сольним концертом в Тель-Авіві 29 березня, і ще більше людей зможуть побачити моє шоу і познайомитися з моєю творчістю ближче. BANG!