Голодуючий в кримському СІЗО український активіст Володимир Балух 22 червня написав лист президенту України Петру Порошенку, передає Корупція.Інфо

Українець написав, що цивілізований світ візьме до уваги "гіркий досвід історії" та зупинить агресивні дії Російської Федерації проти України, повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз у Facebook.

"Практика терору, яку неодмінно використовують правителі 1/7 частини суші планети Земля, як виявляється, є найживучішою з усіх політичних "традицій", незалежно від кольору прапору над Кремлем. Та понад усе я волів би вберегти Україну від скочування до "дзеркальної" відповіді на дії агресора! Зла на благо не буває!", — йдеться в листі.

Політв'язень розповів, що коли 12 червня в окупованому Криму окупанти відзначали день Росії, то з вікон його слідчого ізолятора лунали вигуки "Слава Україні" та співали український гімн.

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)

Як відомо, Балух голодує з 19 березня, протестуючи проти вироку в одній із порушених стосовно нього справ: його засудили до 3,5 років ув'язнення в колонії-поселенні за звинуваченням у зберіганні боєприпасів. Бранець Кремля втратив 30 кг ваги за час голодування, його життя під загрозою.