Українська співачка Заслужена артистка України Анастасія Приходько заявила, що покидає велику сцену і йде у велику політику разом із командою Юлії Тимошенко.

Про це співачка сама написала на власній сторінці в Facebook.

"Тепер прийшов час усвідомлено зробити перший крок в своєму політичному житті. Ніде правди діти, що досить багато політиків і лідерів різних партій зустрічалися зі мною і пропонували співпрацю. Але я зробила свій усвідомлений вибір, і йду в команду Юлії Володимирівни Тимошенко. Чому саме Ю.В.Тимошенко і партія "Батьківщина"? Тому що я вважаю, що Юлія Володимирівна найсильніший політик України, і вона дуже імпонує мені своїми людськими якостями", – написала Приходько.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У відповідь на заяву посипалися коментарі користувачів.

"Святе місце порожнім не буває, Надя, посунься", "посміємося в повну силу, коли, нарешті, дізнаємося, хто ж йде до папки) Повір, ходоки не розчарують)", "Щось Настю важко огріло", "А що ? Нехай іде! Савченко вже сходила! І ця сходить. Пропоную взагалі всім дурникам йти в політику від Батьківщини", ""Мамо, а ти ж мені казала…." (С) Спочатку виступаєш від РФ на Євробаченні, потім волонтерство, …, ведуча на ТБ і вінцем кар'єри політик від Йулі?", – пишуть коментатори.

Нагадаємо, Артистка заявила, що йде зі сцени. Як пояснила Настя, вона втомилася слухати про те, що вона не формат. Водночас Приходько наголосила, що підлаштовуватися ані під кого не збирається.

"Я йду зі сцени! Втомилась слухати про те, що я не формат. Музиканту справжньому важко, коли він майже не має підтримки і його змушують стати схожим на всіх! Я не буду ніколи підлаштовуватися щоб бути модною, я справжня і зраджувати саму себе теж не буду, нажаль те, що продається в магазинах "все по 10", купують швидше!" – пояснила співачка.

Приходько пообіцяла шанувальникам, що як і анонсувала раніше, випустить альбом "Крила" наприкінці 2019 року, а 31 жовтня виконавиця запросила прихильників до печерського суду, де відстоюватиме свої права.