Прем'єр зазначив, що виділені раніше урядом 100 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів до кінця дня п'ятниці надійдуть на рахунки Вінницької обласної державної адміністрації. При цьому, за його словами, якщо знадобляться додаткові кошти, уряд готовий їх виділити, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ось хто дура, так дура” Скандальний політик оцінив кандидатуру Савченко в президенти України

"Я вимагаю від всієї місцевої влади максимально раціонально використовувати кошти. Якщо хтось дозволить собі хоча б 1 грн вкрасти на цій біді, то я вважаю це мародерством. Ми абсолютно повністю перевіримо всі витрати, і якщо знайдемо (крадіжку, – ред.) – я точно можу сказати, що повідомлю суспільству, хто вкрав, а також усе зроблю для того, щоб цю людину покарали відповідно до закону", – сказав В. Гройсман на брифінгу після засідання Штабу з ліквідації наслідків пожежі на військових складах у Калинівці Вінницької області в п'ятницю.

В. Гройсман зазначив, що всі зруйновані будинки відбудують, а ті, що потребують ремонту, відремонтують. Також Прем'єр наголосив, що місцевій владі поставлено завдання визначити відповідальних за відновлення житла в кожному селі і громаді.

Прем'єр додав, що спільно з головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним і міністром фінансів Олександром Данилюком облетів місце події і оцінив ситуацію

Склад у Калинівці має загальну площу понад 1000 гектарів і забитий боєприпасами різних типів. Сховище відкрите, норми завантаження складу перевищені в кілька разів.

Станом на 10:00 середи, 27 вересня, евакуйовано понад 30 тисяч осіб. Для перевезення людей було залучено 50 автобусів, 10 карет швидкої медичної допомоги та психологи ДСНС. За даними рятувальників, травмовано 2 людей, які госпіталізовані до медичних установ.