Червень місяць вийшов по-справжньому спекотним, пише в своєму телеграм каналі нардеп від Слуги народу Олександр Дубінський

Але це я зараз не про погоду, як би ви могли спочатку подумати, а про цілеспрямовану роботу щодо ухилення від сплати податків з боку найбільших підприємств України-платників ПДВ під чуйним керівництвом корумпованих податківців.

Так, минулого місяця в результаті масштабних схем по так званій «скрутці ПДВ бюджет України недорахувався щонайменше 2,7 млрд грн. Це майже в півтора рази більше, ніж кредит, який днями отримала Україна від ЄС.

При цьому, за моїми даними, сума хабарів ласим до легких грошей податківцям склала 5 млн дол.

Очевидно, що подібні схеми можуть існувати тільки, коли «в частці» ті, хто сидить на самому верху.

Тому я вимагаю звільнення глави податкової Олексія Любченка, а також відставки Сергія Марченка з посади міністра фінансів, який «кришує» кримінальну діяльність свого підопічного.

Їх подальше перебування на своїх місцях вже восени обіцяє фінансовою катастрофою всій Україні.

Я втомився повторювати. Ніякої кризи немає. Вони просто крадуть наші з вами гроші.

P.S. – задокументовані схеми відправляються правоохоронцям.

Варто підкреслити, що раніше, Дубіський зазначив, що Перший рік роботи парламенту не можна назвати задовільним.

“Коли виборець голосував за нас з вами і дав нам більшість в парламенті, він очікував більшого. І сьогодні падіння тих політичних рейтингів, які ми зараз спостерігаємо — це результат очікувань, які не виправдались, розуміння того, що надії були куди більші, ніж ми змогли дати і виконати з точки зору роботи. Саме тому, якщо ми говоримо про результати першого року нашого скликання парламенту, то визнати його задовільним неможливо при всіх гарних реляціях, які б не звучали. І найголовніше, чому цю роботу не можна визнати задовільною — це відсутність мети. У нас немає плану, який відчувають люди. Ми так і не показали до якої мети ми за цей рік йшли і до якої прийшли”, — сказав він.

Політик також наголосив на тому, що до осені політичній силі, яку він представляє, потрібно прийти до конкретної мети та конкретного плану дій аби рейтинг “Слуги народу” надалі не падав і не було розколу на який сподіваються опоненти.

Також, 27 липня Верховна Рада зареєструвала законопроєкт №3564 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення оприлюднення інформації про фінансування діяльності громадських об’єднань. Ініціатор законопроєкту – народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський.

Законопроєкт уже направили на розгляд комітетів. Станом на момент публікації новини тексту законопроєкту і супровідних документів на сайті Ради не було. Згодом 28 липня текст оприлюднили.

У пояснювальній записці Олександр Дубінський пише, що цей законопроєкт спрямований на «запровадження прозорої звітності» для ГО, які отримують понад 50% фінансування з-за кордону. Він вважає, що ухвалення законопроєкту «дозволить удосконалити механізм дотримання громадськими об’єднаннями у своїй діяльності принципів прозорості та публічності, сприятиме приведенню положень чинного законодавства у відповідність із міжнародними стандартами та позитивними практиками іноземних держав».