Бізнесмен запевнив, що не збирається виїжджати з України.

Український бізнесмен Ігор Коломойський прокоментував заяву ексочільниці Національного банку Валерії

Гонтаревої, яка звинувачувала його у погрозах на її адресу.

Про це він сказав у кулуарах форуму YES.

“Пам’ятаєте, вона говорила, що я їй погрожував, літак надіслати. Я хочу уточнити, що я їй обіцяв надіслати літак, а не автомобіль”, – наголосив він, натякаючи на інформацію про наїзд автомобіля на Гонтареву у Лондоні.

Водночас Коломойський заперечив, що обшуки у “ПриватБанку” пов’язані з його візитом до Офісу президента напередодні.

“Ви вважаєте, що ми обговорювали там питання обшуків? Припиніть займатися конспірологією. Ви вважаєте, що в “ПриватБанку” не можуть бути обшуки? А в “Ексімбанку” можуть бути обшуки? А в “Ощадбанку”? А в приватних банках? А чого в “Приваті” не можуть?” – додав бізнесмен.

Окремо Коломойський запевнив, що не має обмежень на пересування світом.

“[Можу поїхати] куди хочу. Але я не поїду, тому що все розтягнуть. Нехай навіть не сподіваються, я й кроку звідси не зроблю. Бо ж, як це, кішка з дому, миші в танок… Хіба мало хто, я ж не знаю… У 2014 році я навіть нікуди не від’їжджав, був у Дніпропетровську замість Києва, і то, подивіться, що сталося. Варто мені було до Суркіса на день народження поїхати, вони вже коаліційну угоду зробили і там прописали вже, як “Укрнафту” пограбувати”, – резюмував він.

Нагадаємо, 10 вересня Володимир Зеленський провів зустріч із бізнесменом ексголовою Дніпропетровської облдержадміністрації Ігорем Коломойським. На зустрічі також були прем’єр-міністр Олексій Гончарук, керівник Офісу президента Андрій Богдан, перший помічник президента Сергій Шефір, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.