Колишній президент Грузії і екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, якого у період президентства Петра Порошенка позбавили громадянства та видворили з України, випадково зустрівся з ним в ЄС на з'їзді Європейської народної партії.

Про це Саакашвілі розповів в ефірі телеканалу "НАШ", передає LIGA.net.

"Дуже близько, прямо обличчями зіткнулися. Знаєте, що я зробив? Просто пройшов повз. Охорона думала, що я його зараз покусаю – вони розгубилися, зайняли периметр… А я просто пройшов", – сказав екс-президент Грузії.

Не уточнюється, коли саме це сталося, ймовірно, на 25-му з'їзді Європейської народної партії у листопаді.

Саакашвілі заявив, що у нього є "особиста причина бути на нього злим, але нема особистих образ", та додав, що йому нецікава помста Порошенкові.

Колишній президент Грузії і екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, якому повернули українське громадянство, зізнався, що приїхав в Україну не мститися, а будувати нову країну. Стало відомо, що партія “Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі” планує балотуватися у Верховну Раду України під час позачергових парламентських виборів, що відбудуться 21 липня.

“Я повернувся в Україну, яку люблю. Приїхав сюди не комусь мстити, карати когось або щось руйнувати, це не мій стиль. Я повернувся сюди будувати. Те, що не дали мені зробити в Одесі, мені не дали зробити велике будівництво. Я хочу разом з мільйонами українців, з новим президентом, новою командою брати участь у будівництві нової України”, – зазначив Саакашвілі

Саакашвілі прилетів до Києва 29 травня рейсом з Варшави, куди був депортований в лютому 2018 року у зв’язку з позбавленням громадянства президентом країни Петром Порошенком. В’їзд Саакашвілі в Україну був заборонений до 2021 року.

“Я тут не заради якоїсь позиції … Я буду робити, щоб прийшло багато нових людей у політику. Президент Зеленський показав, що здатний на швидкі незалежні рішення, він нікого не слухає. Те, що він прийняв це рішення, – дуже сміливий крок гідного президента”, – сказав Саакашвілі після повернення в Україну.